FAQ: переваги апартаментів

Вам ідеально підходить розташування BOSTON Creative House, концепція проєкту та ви навіть пригледіли планування у будинку й вже ознайомилися з умовами купівлі. Проте ви не зовсім розумієте, чи варто обирати такий тип нерухомості, як апартаменти.

Ми вирішили розставити всі крапки над “і” та дати відповіді на питання, які найчастіше ставлять клієнти нашим менеджерам з продажу, та розповісти про переваги нерухомості у BOSTON Creative House.

Чим відрізняються апартаменти від квартири?

Перше та головне питання — чим апартаменти відрізняються від квартир? Візуально — нічим. Якщо ми покажемо вам планування у BOSTON Creative House та планування в іншому нашому проєкті, ви не зможете з упевненістю сказати, де апартаменти, а де квартира.

Апартаменти мають всі умови для проживання, а розташування кімнат мало чим відрізняється від квартири. Тут також є зона денного та нічного перебування (вітальня та спальні), кухня, санвузол, передпокій та літні зони — балкон, лоджія та/або тераса. Щодо останнього, то у BOSTON Creative House кількість таких зон збільшена — у деяких плануваннях передбачено п’ять балконів. Таким підходом ми одразу розвінчаємо міф про те, що в апартаментах погана інсоляція. Плюс у BOSTON Creative House панорамні вікна, тож в кімнатах буде достатньо денного світла.

Тобто зовні апартаменти схожі на простору квартиру у житловому комплексі, тут є всі умови для комфортного проживання і високий рівень обслуговування.

Чи можна прописатися в апартаментах?

З 2001 року в Україні скасовано інститут прописки громадян. За різними джерелами, близько 3,5 млн. осіб у країні проживають не за місцем постійної реєстрації.

Квартири є житловою нерухомістю, апартаменти — комерційною та належать до нежитлового фонду. Ви не можете зареєструвати тут постійне місце проживання, проте можете оформити тимчасову реєстрацію та за потреби продовжити її. За цей час можна влаштувати дитину до школи або садочку, взяти участь у виборах тощо.

Чи правда, що до будівництва апартаментів менше вимог?

Так, вимог менше — і до шумоізоляції приміщень, благоустрою території, наявності паркомісць, проєктування комерційних приміщень, де можуть розміщуватися об’єкти інфраструктури. Проте ми самі ставимо собі найсуворіші вимоги та забезпечуємо максимально комфортні умови для мешканців апартаментів. Ще одне правило для будівництва апартаментів — це розташування. Вони можуть знаходитись у нежитловій зоні.

Як SAGA Development підходить до будівництва BOSTON Creative House?

Ми будуємо BOSTON Creative House в одному з найулюбленіших районів Києва — Оболонському, на проспекті Бандери. Звідси зручно діставатися у будь-який куточок міста. Тут сконцентровано багато офісів і хед-офісів компаній з ІТ, торгівлі, сфери послуг, а до найближчої станції метро “Почайна” близько 5 хвилин пішки.

Благоустрій та інфраструктура стануть фішкою нашого проєкту. BOSTON Creative House — поліфункціональний будинок з власною інфраструктурою, яка забезпечуватиме всі потреби її користувачів. Власникам апартаментів не потрібно виїжджати за межі будинка, аби відвідати кафе, сходити до салону краси, здійснити покупки чи навіть попрацювати у коворкінгу.

Перші чотири поверхи ми запроєктували під комерційні приміщення, тож тут знаходитимуться магазини, заклади харчування, офіси. В рамках благоустрою на території BOSTON Creative House з`являться бігові та велодоріжки, баскетбольний майданчик, скейтпарк. Для власників апартаментів буде підземний паркінг, також передбачена наземна парковка. Ще однією перевагою розташування комплексу стане близькість до річки Почайни, вздовж якої облаштують великий парк — з новими зеленими насадженнями, освітленням, очищеними водоймами, пішохідними та велосипедними доріжками, а також велопішохідним мостом і водно-пішохідним тунелем. Саме такий проект благоустрою території переміг на архітектурному конкурсі у 2017 році.

В апартаментах витрати на комунальні послуги будуть вищими, ніж в квартирі?

Тарифи на електроенергію будуть вищими, проте важливо, хто саме укладає договір з ДТЕК: якщо це юридична особа — тарифи будуть вище, якщо фізична особа — тарифи залишатимуться як для мешканців житлового фонду. Щодо витрат на опалення, то за наявності власної котельної тарифи взагалі не матимуть стосунку до міських.


Апартаменти є вигідним варіантом для інвестицій, оскільки їх можна використовувати для коротко- чи довгострокової здачі в оренду та для облаштування комерційних приміщень. Крім того, при купівлі апартаментів на початковому етапі будівництва ми встановили дуже приємні ціни, тож є можливість придбати нерухомість з максимальною вигодою.

Якщо у вас є питання стосовно нашого проєкту, умов купівлі та наявних планувань у будинку, звертайтесь до наших менеджерів. Адреса відділу продажу: проспект Бандери, 14Б.