Де відпочити на природі поруч з BOSTON Creative House

19/08/21

Жити у BOSTON Creative House — це мати безліч можливостей для відпочинку на природі. Не вірите? Зараз ми вам це доведемо та розкажемо про парки, озера та набережну Дніпра, що знаходиться неподалік нашого комплексу.

Парк Почайна

Розпочнемо з парку Почайна, адже він найближче розташований до BOSTON Creative House. Декілька років тому був розроблений проєкт благоустрою території, згідно з яким вже проходять перші роботи.

Парк Почайна простягатиметься від затоки Вовкуватої вздовж річки Почайни до озера Йорданського. Щоб зручно дістатися берегів озера, побудують вело-пішохідний міст над проспектом Бандери та водно-пішохідний перехід під ним. Окрім вело- та пішохідних доріжок, тут облаштують дитячі та спортивні майданчики. Любителі активного відпочинку зможуть відвідати скеледром та канатну дорогу або взяти напрокат байдарку. Тут можна прогулятися набережною, зупинитися на оглядових майданчиках та роздивитися барельєф з зображенням історії річки Почайни. У парку відведено місце для проведення концертів та різних заходів, взимку тут працюватиме ковзанка.

Затінок у парку створюватимуть дерева, які вже ростуть тут і будуть збережені, також висадять нові рослини.

Озера

Тепер рушимо вздовж річки Почайни в інший бік. Майбутнім переходом над проспектом Бандери ми дістанемося берегів озера Йорданське. Це велике озеро на Оболоні. Тут є пляж для літнього відпочинку та ресторан з відкритою терасою.

Переїхавши на велосипеді через вулицю Йорданську, потрапляємо до озера Вербного. На ньому облаштовано два великі міські пляжі — Центральний та Вербний. Якщо проїдемо вздовж озера, потім через проспект Героїв Сталінграда, дістанемося парку Наталка.

Парк Наталка

Декілька років тому на цій території провели реконструкцію і зараз це сучасний простір, де комфортно гуляти з дітьми, проводити пікніки на природі з друзями, кататися на велосипедах і займатися спортом. У Наталці є чистий пляж, зелені газони, дитячі майданчики та облаштовані велосипедні та пішохідні доріжки. Для занять спортом побудували футбольний, баскетбольний та волейбольний майданчики, а також тренажери на свіжому повітрі та місце для фітнесу. На березі можна взяти в оренду катамаран або байдарку та відпочити на воді, а ввечері помилуватися заходом сонця в альтанці біля води.

Парк Муромець

Якщо хочеться ще більше простору, вирушайте у парк Муромець, який розташований на однойменному острові. Сюди можна дістатися за 10 хвилин на автомобілі або проїхавши декілька зупинок маршруткою чи тролейбусом. Можна дістатися велосипедом, адже відстань від BOSTON Creative House 5 кілометрів. У самому парку можна кататися серед лісу, степу та понад річкою Бобрівнею, через яку перекинуті мостики. На початку острова є великий пляж Чорторий, прокат байдарок, мотузковий парк, кафе та ресторани. Для любителів водних видів спорту тут є облаштована канатна дорога для занять вейкбордінгом. Також парк чудово підходить для пікніків з друзями.

Повернутися до новин Обрати апартаменти
Акційна пропозиція