Головне про апартаменти в BOSTON Creative House

29/06/21

Яким буде оздоблення стін? Чи зможу я зробити перепланування кімнат? У якому вигляді здаються апартаменти у BOSTON Creative House? Відповідаємо на найактуальніші питання наших покупців.

Стіни та підлога

Для будівництва BOSTON Creative House ми використовуємо монолітно-каркасну технологію. Внутрішні стіни закладаються керамічним пустотілим блоком з гарними показниками звуко- та теплоізоляції. Кладка шириною у 250 мм, зверху стіни покриваються гіпсом. Завдяки сучасній технології будівництва тільки зовнішні стіни є несучими, тож власники апартаментів з легкістю можуть перепланувати кімнати.

Підлога буде залита цементно-піщаною стяжкою у 75 мм. У санвузлах — двошарова гідроізоляція полімерцементного типу.

Вікна та двері

В апартаментах будуть встановлені вікна Rehau з п’ятикамерним профілем та двокамерним енергозберігаючим пакетом. Лоджії будуть засклені, а балкони — ні. Це закріплено у дизайн-коді, який має запобігти порушенню архітектури будинку. Також на балконах передбачена комора під кондиціонер, щоб прибрати його з фасаду. На лоджіях і балконах будуть встановлені двері.

Вхідні двері до апартаментів зроблені з противандальних та вогнестійких матеріалів класу EI30, що означає межу вогнестійкості у 30 хвилин. Всі двері пройшли перевірку та відповідають будівельним стандартам.

Мережі

До апартаментів заведені всі необхідні мережі: водопровід, каналізація, опалення, вентиляція та електропостачання. У кімнатах будуть встановлені сталеві панельні радіатори фірми Kermi. Перед здачею будинку в експлуатацію у приміщенні встановлять лічильники електроенергії, води, тепла та проведуть кабельну систему підключення до IP-домофону.

У BOSTON Creative House апартаменти здаються зі стяжкою підлоги та оздобленням стін гіпсом, гідроізоляцією «мокрих точок», змонтованими вікнами та вхідними дверима, заведеними до апартаментів комунікаціями (водовідвід, каналізація, опалення, вентиляція, електропостачання). Якщо у вас залишилися питання стосовно будівництва житлового комплексу, ви можете звернутися до наших менеджерів. Чекаємо на вас у відділі продажу за адресою: проспект Бандери, 14-Б.

Повернутися до новин Обрати апартаменти
Акційна пропозиція