Кінотеатри, ролердроми та чисельні магазини: що поруч з BOSTON Creative House

23/11/21

Житловий комплекс BOSTON Creative House знаходиться за 5-10 хвилин від найпопулярніших місць у Києві. Дивіться самі.

Інфраструктура району довкола метро Почайна влаштована для розваг. Почнемо з того, що зацікавить не лише дорослих, але й дітей.

По-перше, розважальний центр “Блокбастер”, де є ролердром, безліч гральних автоматів, дитячі кімнати та кінотеатр “Планета кіно”. І це не кажучи про велику кількість магазинів, що в ТРЦ.

По-друге — це музей науки і технологій “Експериментаніум”, завдяки якому вивчати фізику у сто разів цікавіше, ніж за підручниками.

До речі, про підручники. Ніде в Києві ви не знайдете книг, що продають букіністи на Почайній. Тут можна побачити видання чи не будь-якою мовою світу і будь-якого року випуску.

Ще на Почайній є великий вибір спеціалізованих магазинів для творчості. Це може бути особливо корисно для батьків школярів, які повідомляють про потреби на уроки образотворчого мистецтва за день до дедлайну.

Безліч магазинів одягу і взуття для спорту, повсякденного життя та святкові вбрання близько до дому завжди у нагоді. Найближчі до BOSTON Creative House: Gorodok Gallery, що за адресою проспект бандери, 23, та Plaza Sport Outlet на проспекті Бандери, 20б. До Рітейл Парк Почайна на машині близько 12 хвилин. І окремо хочемо виділити магазин IKEA, що у “Блокбастері”. Уявляєте, як це зручно для тих, хто тільки-но переїхав та облаштовує свої апартаменти? До ІКЕА, до речі, 8 хвилин.

Автосалони. Такої кількості автосалонів як на Почайній не знайти більше ніде в місті. Велика конкуренція позитивно впливає на асортимент та ціни.

Бажаєте дізнатися більше про інфраструктуру BOSTON Creative House? Завітайте до нашого відділу продажу, що побачити, де розташований будинок, та ознайомитися з плануваннями його апартаментів. Наша адреса: проспект Бандери, 14б.

Повернутися до новин Обрати апартаменти
Акційна пропозиція