Однокімнатні апартаменти у BOSTON Creative House — ваша вигідна інвестиція у турбулентні часи

11/06/20

Куди інвестувати у кризу? Звичайно, у нерухомість. Вкладання коштів у квадратні метри було і залишається безальтернативним способом збереження та примноження грошей. А щоб ви могли швидко їх повернути, пропонуємо вам найвдаліший варіант для інвестицій — однокімнатні апартаменти у BOSTON Creative House.

Невелика площа, а відповідно нижча вартість порівняно з іншими типами планувань, вигідна ціна на старті проєкту, розташування у концептуальному будинку комфорткласу з власною інфраструктурою, парком і сучасним благоустроєм — наші основні аргументи на користь однокімнатних апартаментів у BOSTON Creative House.

Серед всіх типів планувань однокімнатні апартаменти мають найвищий попит серед орендарів. Студент, молода пара чи просто мешканець столиці, який поки не вирішив обзавестися власним житлом та тільки-но обирає для себе найзручніший район — навіть при невеликій площі планування BOSTON Creative House зручні для постійного проживання.

Вітальня з середньою площею 14 м², кухня-їдальня, де окрім робочої зони для приготування їжі, можна облаштувати простір для відпочинку, велика ванна. Головна особливість однокімнатних апартаментів у BOSTON Creative House — один або два балкони, що є рідкістю для такого типу планування. У кімнатах завжди буде багато світла та свіжого повітря, а мешканець матиме більше можливостей для огляду міста. З верхніх рівнів будинку Київ як на долоні — ще один привід закохатися в однокімнатні апартаменти.

До слова про район, в якому розташований BOSTON Creative House. Він зручний як своєю інфраструктурою, так і транспортною розв’язкою. Найближчі ТРЦ до будинку — Макрос, Городок Геллері, Дрім Таун і Блокбастер. До станції метро “Почайної” 5 хвилин пішки, що також підвищуватиме вартість нерухомості тут.

Шукаєте варіант для вигідних інвестицій? Залишаємо посилання на планування апартаментів. На початковому етапі проєкту діють найвигідніші ціни. Телефонуйте за номером, вказаним на сайті, або завітайте до нашого відділу продажу за адресою: проспект Перемоги, 67.

Повернутися до новин Обрати апартаменти
Акційна пропозиція