Продаж пентхаусів у BOSTON Creative House відкрито!

05/05/21

Що потрібно знати про пентхауси у BOSTON Creative House, щоб по вуха у них закохатися? Достатньо кількох фактів: два рівні, велика площа, два або більше балконів, розташування на останніх поверхах будинку, а ще вид, від якого захоплює подих. Вже уявляєте себе в апартаментах BOSTON Creative House? Тоді новина про старт продажу пентхаусів саме для вас!

Від сьогодні ви можете завітати до нашого відділу продажу на проспекті Бандери, 14 Б та обрати дворівневі апартаменти своєї мрії.

Площа пентхаусів — від 80 м² до 110 м², розташування — на 24 і 25 поверхах обох будинків. Як і в інших апартаментах нашого комплексу, у пентхаусів збільшена кількість балконів. Для тих, хто хоче мати літню зону у кожній кімнаті, у BOSTON Creative House є пентхауси з п'ятьма балконами та неповторними видовими характеристиками на Оболонь та Дніпровську гавань.

З вікон дворівневих апартаментів також може відкриватися краєвид на озеро та парк Почайна.

Переглядайте планування на нашому сайті та завітайте до відділу продажу, щоб дізнатися ціну за квадратний метр, детальніше ознайомитися з особливостями будинку та умовами купівлі. Наша адреса: проспект Бандери, 14 Б.

Повернутися до новин Обрати апартаменти
Акційна пропозиція