Розумні технології, які піклуватимуться про безпеку та комфорт мешканців BOSTON Creative House

23/02/21

Одна з особливостей нашого проєкту — технологічність. У BOSTON Creative House ми використовуємо інноваційні системи розумного будинку, щоб мешканці могли кількома кліками у мобільному замовити клінінг для апартаментів, переглянути відео з камер, що встановлені на прибудинковій території, чи дистанційно відчинити двері у під’їзді, якщо прийшли гості.

Розглянемо складові розумних технологій, які передбачені у нашому будинку, та розкажемо, як вони допомагатимуть мешканцям у повсякденному житті.

Мобільний додаток SFERA

SFERA — мобільний додаток, створений спеціально для мешканців BOSTON Creative House. У ньому ми зібрали основні запити, які можуть виникнути від моменту купівлі апартаментів до переїзду та під час проживання у будинку.

Через мобільний додаток власник апартаментів може замовити ремонт, перепланування кімнат і прибирання після будівельних робіт. У додатку є послуга переїзду, тож всі питання з організації та перевезення речей можна довірити спеціальний службі.

Не менш актуальні послуги на етапі переїзду — збірка меблів і встановлення техніки. Вони також є у додатку SFERA.

Для вирішення побутових справ передбачені послуги з ремонту меблів, регулярного чи разового клінінгу, хімчистки, доставляння води та замовлення кави. Якщо вам потрібно викликати сантехніка чи встановити фільтр на воду, кілька кліків у смартфоні та ваша заявка буде прийнята.

Ще одна зручна опція додатку — можливість сплачувати комунальні послуги. Всі лічильники можна синхронізувати зі SFERA та бачити, скільки електроенергії чи тепла ви використали за певний період.

ІР-домофон

На вході будинку встановлять ІР-домофон. Відчинити двері під’їзду можна спеціальною карткою доступу, яку матимуть лише власники апартаментів, або через мобільний додаток SFERA.

За допомогою картки також можна потрапити до технічних приміщень, сходових маршів, коридорів, а також буде піднятися у ліфті на свій поверх. Якщо мешканецю потрібно дістатися іншого рівня, наприклад, поверху вище, йому слід оформити крос-доступ. Завдяки такій багаторівневій системі безпеки ніхто зі сторонніх не зможе потрапити ані до будинку, ані піднятися на ліфті на поверх з апартаментами.

Система відеоспостереження

На прибудинковій території (у внутрішньому дворі, дитячому майданчику) та суспільних просторах у будинку будуть встановлені камери відеоспостереження, синхронізовані з мобільним додатком SFERA. Поки дитина грає на майданчику, батьки можуть спостерігати за нею з екранів свого телефона.

Датчики протікання води

Щоб запобігти аварійної ситуації при пошкодженні крану в апартаментах, у BOSTON Creative House передбачена система протікання води. При потраплянні вологи на датчик мешканець отримуватиме оповіщення та передаватиме сигнал диспетчеру, який зможе перекрити воду в апартаментах з несправною комунікацією.

Автоматична система керування освітлення

Власники апартаментів у BOSTON Creative House не будуть платити за електроенергію, якою не користуються. Ми за розумне споживання ресурсів, тому в холі будинку та коридорах на поверхах будуть встановлені датчики керування освітленням. Вони реагують на рухи та звук і зменшують потужність світла у приміщення, якщо в ньому нікого немає. Це значно економить енергоспоживання будинку та гроші його мешканців.

Бажаєте дізнатися більше про технології розумного будинку? Запитайте наших менеджерів. Телефонуйте за номером на сайті та завітайте до відділу продажу за адресою: проспект Бандери, 14-Б.

Повернутися до новин Обрати апартаменти
Акційна пропозиція