Сезон подарунків від SAGA Claus відкрито!

14/12/21

SAGA Claus повернувся і готовий робити новорічні подарунки! Чим він вражатиме цього року? Звичайно, крутими умовами купівлі апартаментів. Дивіться самі:

• При купівлі 1-кімнатних апартаментів ви отримуєте 2 м² у подарунок.

• 2-кімнатних — від 2,5 кв м² до 3,5 м².

• 3-кімнатних — 3,5 м².

Упевнені, що протягом року ви пильно слідкували за нашим проєктом і знаєте про всі принади комплексу. Але перед фінальним рішення ми ще раз розповімо вам, чому жити у BOSTON Creative House — справді круто.

По-перше, це чудовий вікновид — на парк, на озеро, Дніпровську гавань чи на місто.

По-друге, це місце розташування. Проїзд до Майдану на метро не займе багато часу з виходом з дому та прогулянкою до станції Почайної. Численні магазини, “Ашан” чи IKEA, розважальні центри “Блокбастер” і “Експериментаніум” знаходяться лише у 5-10 хвилинах пішки від дому.

По-третє, поруч з будинком зовсім скоро з’явиться сучасний парк Почайна, тож тут точно буде, де гуляти і дихати повітрям.

По-четверте, практичність. У BOSTON Creative House ми передбачили підземний паркінг, що обладнаний ліфтом, на якому можна одразу піднятися на свій поверх. Це і зручно, і безпечно, бо вхід у ліфт з паркінгу доступний виключно для мешканців зі спеціальною карточкою.

Та, звичайно, головна перевага BOSTON Creative House — це апартаменти. Ви вільні творити власне планування, у межах простору, звісно. Ми заохочуємо вас обирати апартаменти до душі: 1-кімнатні, 2-кімнатні чи 3-кімнатні, з одним балконом, двома чи навіть трьома.

Вже обрали подарунок на Новий рік? Наші менеджери готові розповісти вам про всі деталі святкової пропозиції. Адреса відділу продажу: проспект Степана Бандери, 14 Б.

* Пропозиція діє за стовідсоткової оплати.

Повернутися до новин Обрати апартаменти
Акційна пропозиція