Спеціальні умови на виплат — з першим внеском від 30% та строком до 27 місяців

01/02/21

Простіше, зручніше, ближче — три принципи, яких ми дотримуємося не тільки при будівництві BOSTON Creative House, а при розробці умов для купівлі апартаментів. Для наших клієнтів ми підготували спеціальну програму на виплат, щоб вам було простіше та зручніше стати мешканцем нашого будинку.

Деталі:

• перший внесок — 30%,

• строк виплат — 27 місяців,

• пільговий період без подорожчання — 12 місяців.

BOSTON Creative House — багатофункціональний будинок, який підійде як сім’ям з дитиною, так і одному мешканцю. Інфраструктура комплексу складається з офісів, ресторанів, дитячих закладів і магазинів — все для того, щоб мешканці могли зберігати work-life balance та жити у гармонійному оточенні. На прибудинковій території будуть обладнані баскетбольний майданчик, скейт-парк, бігові та велодоріжки.

Загальна кількість апартаментів у BOSTON Creative House — 682. Площа — від 37 м². Висота будинку — 24 поверхи. Завдяки тому, що поряд немає багатоповерхівок, з верхніх рівнів BOSTON Creative House відкриватиметься неповторний вікновид на Київ.

Нові умови на виплат діють до 31 травня.

Більше про будинок та умови купівлі апартаментів на виплат ви можете дізнатися у відділі продажу. Завітайте до нас за адресою: проспект Бандери, 14-Б.

Повернутися до новин Обрати апартаменти
Акційна пропозиція