Старт продажу апартаментів у BOSTON Creative House

21/07/20

Новина номер один цього літа — ми розпочинаємо продаж апартаментів у BOSTON Creative House!

Якщо ви вже уклали договір попереднього бронювання або чекали на офіційний старт продажу, нагадаємо вам нашу адресу: проспект Перемоги, 67. Тут менеджери ознайомлять вас з плануваннями, проконсультують відносно умов купівлі апартаментів і дадуть відповіді на всі питання.

Якщо ж ви вперше знайомитеся з нашим проєктом, найкраще про BOSTON Creative House розкажуть наступні його особливості:

• Розташування в одному з перспективних районів Києва — Оболонському. Саме тут сконцентрована велика кількість офісів і хед-офісів компаній з ІТ, торгівлі, сфери послуг.

• Розташування неподалік метро — до найближчої станції “Почайна” близько 5 хвилин пішки.

• Насичена інфраструктура. До ТЦ Макрос і Gorodok Galler декілька хвилин пішки, до ТРЦ Блокбастер і Дрім Таун трохи більше 10 хвилин на авто. Крім цього, на перших поверхах будинку працюватимуть магазини, кафе та ресторани, офіси та коворкінг, аптека, стоматологічний кабінет тощо.

• Безліч місць для відпочинку. Поруч з комплексом знаходяться річка Почайна та парк Почайна, для благоустрою якого вже є міський проєкт. Ще одним місцем для відпочинку та прогулянок мешканців BOSTON Creative House стануть озера — неподалік є Йорданське, Вербне та Кирилівське озеро.

• Сучасний благоустрій. Для дітей передбачені дитячий садок і студія розвитку. На прибудинковій території будуть обладнані баскетбольний майданчик, скейт-парк, бігові та велодоріжки.

• Місця для зберігання автівок. Для мешканців з авто у BOSTON Creative House запроєктований підземний та наземний паркінги. Для електромобілів встановлять зарядні пристрої.

Загальна кількість апартаментів у BOSTON Creative House — 682. Площа — від 37 м². Висота будинку — 24 поверхи. Завдяки тому, що поряд немає багатоповерхових будівель, з верхніх рівнів BOSTON Creative House відкриватиметься неповторний вид на Київ.

Більше про будинок та умови купівлі апартаментів ви можете дізнатися у відділі продажу. Завітайте до нас за адресою: проспект Бандери, 14-Б.

Повернутися до новин Обрати апартаменти
Акційна пропозиція