Старт продажу апартаментів у будинку №1

29/03/21

На парк, на озеро, Дніпровську гавань чи на місто — якщо ви хочете, щоб з ваших вікон відкривався один з таких видів, наступна новина для вас! Ми розпочинаємо продаж апартаментів у новому будинку BOSTON Creative House — будинку №1.

Одна з його головних переваг — це огляд на мальовничі локації Києва. Ваші апартаменти можуть виходити на озеро, гавань Дніпра, на парк Почайна, благоустрій якого розпочнуть найближчим часом, або на район Оболонь, який після заходу сонця мерехтітиме вогниками у вікнах будинків. А якщо зовсім складно визначитися з однією панорамою, зупиняйте свій вибір на двосторонньому плануванні, щоб мати більше видових можливостей.

У будинку №1 запроєктовані 341 апартаменти з однією, двома, трьома та чотирма кімнатами. Площа — від 42 м² до 111 м². Апартаменти розташовані з 6-го по 25-й поверхи. З 1-го по 5-й рівні будинку розмістяться комерційні приміщення, де відкриються магазини, ресторани, дитячий центр розвитку, офіси та коворкінг.

Всередині комплексу передбачений двір, доступ до якого матимуть лише власники апартаментів.

Для зберігання автомобілів у BOSTON Creative House запроєктований підземний та наземний паркінги. Для власників електромобілів встановлять зарядні пристрої.

Чекаємо на вас у відділі продажу, що відповісти на всі питання стосовно умов купівлі та ближче познайомити з нашим проєктом. Адреса BOSTON Creative House та офісу продажу: проспект Бандери, 14Б.

Повернутися до новин Обрати апартаменти
Акційна пропозиція