Як перепланувати апартаменти у BOSTON Creative House?

16/11/21

Планування апартаментів у BOSTON Creative House продумані до деталей. Різноманітна площа, збільшена кількість балконів, зручне розташування кімнат — тут все створено для вашого комфорту та затишку. Але часом після купівлі апартаментів у мешканців можуть з’являтися нові запити та потреба у переплануванні кімнат. Розповідаємо, як це зробити та коли ця процедура безоплатна.

Коли можна зробити перепланування?

Завдяки монолітно-каркасній технології будівництва змінити розташування міжкімнатних стін можна на будь-якому етапі зведення комплексу. Це ніяк не вплине на міцність зовнішніх залізобетонних несучих конструкцій.

Проте, замовляючи послугу з перепланування, важливо розуміти готовність будинку. Якщо у комплексі вже завершено роботи, переносити стіни доведеться самостійно під час ремонту в апартаментах.

Скільки коштує перепланування?

Відповідь залежить від стадії готовності ваших апартаментів. Коли стіни ще не зведені, замовити перепланування можна безкоштовно. Єдиний нюанс: залишити заявку у відділі сервісу потрібно не менш, ніж за 30 днів до початку кладкових робіт на поверсі. Такий термін потрібний для розробки проєкту апартаментів та його узгодження, тому це обов’язкова умова.

До безоплатного перепланування входить розробка проєкту апартаментів. Корективи, правки, будь-які зміни до проєкту потребуватимуть додаткових витрат. Їхній обсяг розраховується індивідуально для кожних апартаментів.

Що входить до кошторису перепланування?

По-перше, внесення змін до проєкту перепланування. По-друге, демонтаж вже побудованих стін між кімнатами. По-третє, зведення нових стін.

Вартість розрахується окремо для кожних апартаментів, тому що на кінцеву суму впливає те, скільки матеріалу ми використаємо, наскільки складним буде втілення вашого задуму.

Ми обов'язково погодимо вартість робіт з вами до того, як починати перепланування.

Що не можна змінювати у плануванні апартаментів?

У переплануванні апартаментів є перелік обмежень, який регулюється будівельними нормами та дизайн-кодом нашого комплексу.

• Несучі конструкції — те, що не можна чіпати за жодних умов.

• Розмір та колір вікон також не можна змінювати, оскільки важливо, щоб будинок мав цілісний архітектурний вигляд.

• Вентиляційні блоки — прибирати їх заборонено.

• Скління балконів змінює архітектурний задум будинку та суперечить Державним будівельним нормам.

• Збільшення чи зменшення санвузлів — зміна «мокрих точок» може впливати на нижні або верхні житлові поверхи.

Як замовити перепланування апартаментів?

Якщо ви хочете перепланувати апартаменти, вам потрібно зателефонувати до відділу сервісу за номером (044) 494 04 00 та залишити заявку нашому менеджеру.

Спеціаліст з перепланування разом з архітектором проєкту зробить ескіз ваших апартаментів та узгодить його з вами.

Менеджер проєкту та головний архітектор обов’язково перевіряють нове планування на відповідність нормам будівництва. І тільки тоді ми вносимо зміни до робочої документації та розпочинаємо роботи в апартаментах.

Зателефонуйте до відділу сервісу та уточніть, чи можемо ми втілити ваш задум. Телефонуйте за номером (044) 494 04 00 або пишіть на електронну пошту service@saga-development.com.ua.

Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00.

Повернутися до новин Обрати апартаменти
Акційна пропозиція