Як від BOSTON Creative House дістатися у різні куточки міста

13/08/21

Одна з переваг BOSTON Creative House — це зручна транспортна розв’язка. Менш ніж за 5 хвилин пішки від будинку знаходиться станція метро “Почайна” та зупинки наземного громадського транспорту: міської електрички, маршрутного таксі та автобусів. Щоб дістатися потрібного місця, мешканцям нашого будинку не обов’язково користуватися автівкою — вони завжди можуть обрати альтернативу у вигляді київської підземки, автобуса чи навіть велосипеда, якщо, наприклад, потрібно з’їздити по справах у межах свого району.

У парку Почайна, благоустрій якого розпочато минулого року, будуть облаштовані нові веломаршрути. Вони стануть зручним сполученням з іншими районами міста. Тут передбачені доріжки та міст через проспект Бандери. Рухаючись цими маршрутами, можна потрапити до затоки Вовкуватої, а далі — до Дніпра. А якщо поїхати через міст над проспектом Бандери, опинитися на березі озера Йорданське, далі вздовж озера Вербного дістатися парку Наталка.

Для мешканців з авто розташування будинку також дає багато переваг. До Подолу на машині всього 15 хвилин, до центру трохи більше — 25 хвилин. У час пік, щоб уникнути заторів та не втрачати час, можна скористатися метро — від станції Почайна до станції Майдан Незалежності рівно 9 хвилин.

З проспекту Бандери можна доїхати до вул. Милославської на Троєщині тролейбусом №30, до метро Дарниця повз Воскресенку вас довезе тролейбус №29Д, а на вулицю Північну по Оболоні — тролейбус №34Д. У зворотному напрямку ці тролейбуси їдуть вулицею Олени Теліги до вулиці Олександра Довженка, а №30 ще далі — до вулиці Кадетський Гай. Пункту призначення можна дістатися маршрутками № 150, 157, 183, 192, 242 410, 421, 463, 500, 550, 525, 598, а також автобусами № 21 та 101.

Бажаєте дізнатися більше про BOSTON Creative House та його особливості? Звертайтеся до наших менеджерів за номером телефона, що вказаний на сайті, та домовляйтесь про зустріч. Також з основними перевагами розташування ви можете ознайомитися за посиланням.

Повернутися до новин Обрати апартаменти
Акційна пропозиція