Технічні характеристики апартаментів

Ми впевнені, комфорт і затишок в оселі залежать не тільки від правильно підібраних меблів чи кольорової гами в інтер’єрі. Головні складові комфорту та гарного мікроклімату в апартаментах — це зручне планування, надійні склопакети, якісна система опалення, продумані внутрішні мережі. Саме такий підхід ми використовуємо при виборі будівельних матеріалів та проєктуванні апартаментів.
Технологія будівництва
BOSTON Creative House будується за монолітно-каркасною технологією. Каркас будівлі — несучі вертикальні конструкції, перекриття, діафрагми жорсткості (стіни сходових клітин і ліфтових шахт) — виконані з монолітних залізобетонних конструкцій. Оскільки тільки зовнішні стіни є несучими, ви можете перепланувати апартаменти за власним смаком.
Стіни
Для внутрішніх стін в апартаментах використовується керамічний пустотілий блок М100. Маркування “М-100” вказує на міцність матеріалу: 1 см² цегли витримує навантаження в 100 кг. Матеріал також має високі показники звуко- та теплоізоляції, а завдяки відносно легкій вазі знижує навантаження на будівлю. Для зведення стін ми застосовуємо армовану кладку шириною 250 мм. Апартаменти здаються без оздоблення стін штукатуркою. Внутрішні міжкоридорні стіни закладаються керамічною цеглою пластичного формування з тим самим маркуванням — “М-100”.
Вікна
Вікна в апартаментах мають відмінні теплоізоляційні властивості, завдяки чому у холодну пору року у кімнатах зберігатиметься тепло, а рахунки за опалення не лякатимуть вас захмарною сумою. Вікна мають п’ятикамерний профіль та двокамерний енергозберігаючий склопакет.
Двері
У BOSTON Creative House — безпека перш за все, тому в усіх апартаментах будуть встановлені вхідні протиударні та противандальні двері з класом вогнестійкості ЕІ 30 (маркуванням ЕІ30 позначена межа вогнестійкості у 30 хвилин). Двері цього типу пройшли випробування за вимогами стандартів і ДСНС України.
Підлога
Підлога в апартаментах заливається цементно-піщаною стяжкою товщиною 75 мм. Для санвузлів використовується двошарова гідроізоляція полімерцементного типу, а місця стиків проклеюються герметизаційною стрічкою від виробника Ceresit.
В якому вигляді здаються апартаменти?
Після введення об’єкту в експлуатацію апартаменти здаються з залитою стяжкою на підлозі, гідроізоляцією “мокрих точок”, змонтованими вікна, вхідними дверима та дверима на балконі. Також до приміщень заведені мережі (водовідвід, каналізація, опалення, вентиляція, електропостачання). Для опалення апартаментів встановлюються сталеві панельні радіатори фірми Kermi з нижнім підключенням.