Технічні характеристики апартаментів

Ми впевнені, комфорт і затишок в оселі залежать не тільки від правильно підібраних меблів чи кольорової гами в інтер’єрі. Головні складові комфорту та гарного мікроклімату в апартаментах — це зручне планування, надійні склопакети, якісна система опалення, продумані внутрішні мережі. Саме такий підхід ми використовуємо при виборі будівельних матеріалів та проєктуванні апартаментів.
Технологія будівництва
BOSTON Creative House будується за монолітно-каркасною технологією. Оскільки тільки зовнішні стіни є несучими, ви можете перепланувати апартаменти за власним смаком.
Стіни
Для внутрішніх стін між апартаментами використовується керамічний пустотілий блок М100. Маркування “М-100” вказує на міцність матеріалу: 1 см² цегли витримує навантаження в 100 кг. Матеріал також має високі показники звуко- та теплоізоляції, а завдяки відносно легкій вазі знижує навантаження на будівлю. Для зведення стін ми застосовуємо армовану кладку шириною 250 мм. Для міжкімнатних перегородок також використовується армована кладка, товщина — 120 мм. Апартаменти здаються без оздоблення стін штукатуркою.
Вікна
Для всіх апартаментів у BOSTON Creative House ми обрали вікна типу SYNEGO німецького виробника Rehau. Вони мають відмінні теплоізоляційні властивості, завдяки чому у холодну пору року у кімнатах зберігатиметься тепло, а рахунки за опалення не лякатимуть вас захмарною сумою. Вікна мають шестикамерний профіль та двокамерний енергозберігаючий склопакет.
Двері
У BOSTON Creative House — безпека перш за все, тому в усіх апартаментах будуть встановлені вхідні протиударні двері з класом вогнестійкості ЕІ 30 (маркуванням ЕІ30 позначена межа вогнестійкості у 30 хвилин). Двері цього типу пройшли випробування за вимогами стандартів і ДСНС України.
Підлога
Підлога в апартаментах заливається цементно-піщаною стяжкою товщиною 75 мм.
В якому вигляді здаються апартаменти?
Після введення об’єкту в експлуатацію апартаменти здаються з залитою стяжкою на підлозі, гідроізоляцією “мокрих точок”, змонтованими вікна, вхідними дверима та дверима на балконі. Також до приміщень заведені мережі (водовідвід, каналізація, опалення, вентиляція, електропостачання).