Технічні характеристики апартаментів

Ми впевнені, комфорт і затишок в оселі залежать не тільки від правильно підібраних меблів чи кольорової гами в інтер’єрі. Головні складові комфорту та гарного мікроклімату в апартаментах — це зручне планування, надійні склопакети, якісна система опалення, продумані внутрішні мережі. Саме такий підхід ми використовуємо при виборі будівельних матеріалів та проєктуванні апартаментів.
Технологія будівництва
BOSTON Creative House будується за монолітно-каркасною технологією. Каркас будівлі — несучі вертикальні конструкції, перекриття, діафрагми жорсткості (стіни сходових клітин і ліфтових шахт) — виконані з монолітних залізобетонних конструкцій. Оскільки тільки зовнішні стіни є несучими, ви можете перепланувати апартаменти за власним смаком.
Стіни
Для внутрішніх стін в апартаментах використовується керамічний пустотілий блок М100. Маркування “М-100” вказує на міцність матеріалу: 1 см² цегли витримує навантаження в 100 кг. Матеріал також має високі показники звуко- та теплоізоляції, а завдяки відносно легкій вазі знижує навантаження на будівлю. Для зведення стін ми застосовуємо армовану кладку шириною 250 мм, а для їхнього оздоблення — гіпс. Внутрішні міжкоридорні стіни закладаються керамічною цеглою пластичного формування з тим самим маркуванням — “М-100”.
Вікна
Для всіх апартаментів у BOSTON Creative House ми обрали вікна німецького виробника Rehau. Вони мають відмінні теплоізоляційні властивості, завдяки чому у холодну пору року у кімнатах зберігатиметься тепло, а рахунки за опалення не лякатимуть вас захмарною сумою. Вікна мають п’ятикамерний профіль та двокамерний енергозберігаючий склопакет. Особливість планувань у BOSTON Creative House — у кількості літніх зон (балконів та лоджій) в апартаментах. Всі лоджії буду засклені, а балкони — відкриті. Ми проти порушення архітектурної цілісності будинку, тож запроваджуємо дизайн-код, у якому будуть позначені всі правила щодо фасаду, скління та облаштування балконів.
Двері
У BOSTON Creative House — безпека перш за все, тому в усіх апартаментах будуть встановлені вхідні протиударні та противандальні двері з класом вогнестійкості ЕІ 30 (маркуванням ЕІ30 позначена межа вогнестійкості у 30 хвилин). Двері цього типу пройшли випробування за вимогами стандартів і ДСНС України.
Підлога
Підлога в апартаментах заливається цементно-піщаною стяжкою товщиною 75 мм. Для санвузлів використовується двошарова гідроізоляція полімерцементного типу, а місця стиків проклеюються герметизаційною стрічкою від виробника Ceresit.
Опалення
Забезпечувати будинок теплом буде автономна котельня. В усіх апартаментах ми встановимо сталеві панельні радіатори фірми Kermi з нижнім підключенням, а в місцях загального користування — радіатори того самого виробника, але з боковим підключенням. Також в апартаментах передбачені лічильники опалення.
В якому вигляді здаються апартаменти?
Після введення об’єкту в експлуатацію апартаменти здаються з залитою стяжкою на підлозі, гіпсовим оздобленням стін, гідроізоляцією “мокрих точок”, змонтованими вікнами та з холодним склінням лоджій, вхідними дверима, дверима на балконі і лоджії. Також до приміщень заведені мережі (водовідвід, каналізація, опалення, вентиляція, електропостачання), встановлені лічильники води, електрики, тепла та проведена кабельна система для підключення апартаментів до IP-домофону. Щоб не псувати фасад і не порушувати архітектурну концепцію будинку, на балконах заздалегідь передбачена спеціальна комора під кондиціонери.
Акційна пропозиція